Choď na obsah Choď na menu

Nová pomůcka Manchester United

V tomto kole Premier League vyhrál Manchester United doma s West Hamem 1:0, což je dostupné vítězství. Přestože padl pouze 1 gól a scéna ve druhém poločase byla mírně pasivní, se 3 body stačil Ten Hag fanouškům na místě činu vysvětlit, že Manchester United v tomto zápase dokázal porazit soupeře a minimálně 3 lidé byli hrdinové týmu.

Rashford, který skóroval hlavičkou, je nepochybně první, a De Gea, který ve druhém poločase předvedl klíčové zákroky po sobě, přispěli také skvěle. Bez jeho několika zázračných zákroků by Manchester United mohl získat maximálně 1 bod, kromě toho, je tu ještě jedna osoba, kterou je třeba zmínit. Je jím Eriksen v Fotbalový Dres Manchester United č. 14. Jeho výkon je velmi působivý. Sám má 2 přihrávky, aby prolomil hluchou situaci. Při jedné příležitosti ho tři protivníci obklopili ve tvaru „špendlíku“ a snažili se zablokovat jeho úhel podání. Eriksen si nečekaně přímo vybral přihrávku do pokutového území ještě před dopadem míče na zem a nakonec asistoval Rashfordovi ke skórování. Eriksson byl tváří v tvář nebezpečí klidný, spoléhal na své skvělé míčové schopnosti a nakonec soupeře poskvrnil.

Tato nová pomůcka z letního okénka bezvízového styku opravdu stojí za to. Nejprve si všichni mysleli, že do Manchesteru United přijde maximálně jako náhradník za Fernandese, ale v defenzivního záložníka ho přeměnil Ten Hag. Nyní je znovu a znovu. Eriksen svou přihrávkou, vytvářením šancí pro své spoluhráče a pokaždé, když zabil, dokazoval Ten Hagovi, jak bylo správné rozhodnutí hrát defenzivního záložníka. Fernandes dostal před koncem žlutou kartu, takže v jeho Fotbalové Komplety nenastoupí, ale Manchester United má stále Eriksena, ten může kdykoliv nastoupit na postu útočné střední zálohy.