Choď na obsah Choď na menu

Kvalifikuje se Liverpool do Ligy mistrů?

Liverpool ve 36. kole Premier League vyzval venku Leicester City. V prvním poločase Jones oblékl Fotbalový Dres Liverpool a během 3 minut vstřelil 2 góly. Ve druhém poločase vyhrál Arnold World Wave 1 gól. Za zmínku stojí, že na tyto tři góly asistoval Salah a Salah si zaslouží být kmenovým hráčem Liverpoolu. Liverpool nakonec porazil Leicester City 3:0. Vítězství v tomto zápase představuje sérii 7 výher Liverpoolu v nedávné Premier League. Po zápase se hráči Liverpoolu vzrušeně objímali a na těle se sžili s Fotbalový Dres Liverpool. Velmi natěšení byli i fanoušci Liverpoolu na tribunách, kteří na fandění Liverpoolu všichni oblékli Levné Dresy Fotbal.

Po zápase přijal trenér Liverpoolu Klopp rozhovor s médii. Řekl: Myslím, že máme šanci zúčastnit se evropské soutěže. Před šesti týdny bylo všechno nemožné. Nevěřím, že tým v příští sezóně vstoupí do evropské soutěže. Nevystupovali jsme. Konzistence semen. Musíme se ujistit, že jsme připraveni, udržet tlak na první čtyřku je vše, co můžeme udělat, soupeři jsou silní a byla by škoda, kdyby udělali chybu a my se nedostali do první čtyřky, takže musíme konat dobro pro naši práci. „Liverpoolský tým promarnil příliš mnoho příležitostí v rané fázi, což způsobilo, že mnoho fanoušků, kteří Liverpool milují, bylo velmi smutné.

Liverpool se dostal do 36. kola Premier League a nastřádal 65 bodů v tabulce Premier League, dočasně je pátý. Čtvrtý Manchester United a třetí Newcastle United mají 66 bodů v jednom zápase méně. Liverpool využil sérii 7 výher v Premier League, aby řekl všem fanouškům, kteří Liverpool milují, že stále tvrdě pracujeme, tvrdě pracujeme na tom, abychom tlak proměnili v motivaci, a to se nám podařilo. Liverpool teď může udělat maximum, aby hrál poslední dvě kola. Pokud vyhrají všechna poslední dvě kola a Manchester United a Newcastle United udělají chyby, Liverpool se může kvalifikovat do Ligy mistrů. To je to, co nyní chtějí všichni hráči Liverpoolu a trenér Klopp dělat nejlépe, a je to také očekávání všech fanoušků Liverpoolu, kteří Liverpool milují.